Коробка перемикання передач (КПП) одна з найважливіших частин в автомобілі за винятком двигуна. Як і усі запчастини потребує регулярного обслуговування, заміни олії та діагностики. На коробку передач виробники встановлюють ресурс, кількість кілометрів пробігу без капітального ремонту або заміни, проте орієнтуватися на ці цифри не варто, оскільки багато що залежить від умов в яких використовувалося авто та якості обслуговування.


Як дізнатися про те, що коробка передач не працює?
1. Помінявся колір олії та щільність, чути горілий запах, а на щупі видно бруд і металева стружка.

2. При роботі коробки передач чутний сторонній звук, це також може означати проблеми з мотором, розхитування кріплень в АКПП (МКПП) або в ходовій частині.
3. При рухові авто пробуксовує, а при перемиканні передач прогазовує, також спостерігаються ривки або спізніла реакція КПП при збільшенні оборотів двигуна.
4. У момент перемикання передач спостерігається прослизання, перемикаються передачі дуже повільно.
5. Трансмісія нагрівається дуже довго, це означає несправність гідротрансформатора або іншої запчастини.
Якщо при детальному огляді коробки передач ви виявили яку-небудь з цих ознак, то негайно звертайтеся на наш автосервіс Думанський для проведення повної діагностики трансмісії. Ці причини можуть викликати досить серйозні поломки, і знадобиться дорогий ремонт коробки 

Основні причини поломок коробки передач .

Експлуатація автомобіля з несправностями КПП.

За словами багатьох фахівців в області ремонту автомобілів, експлуатація машин з невеликими несправностями є досить поширеним явищем. Це пояснюється тим, що людина без досвіду просто не може визначити, чи коректно працюють окремі вузли та агрегати його “залізного коня”. У подібних випадках через певний час власникам автомобілів все одно доводиться звертатися за допомогою до співробітників СТО Думанський в Хмельницькому, але грошей на ремонт коробки передач витрачає вже значно більше. Це логічно, адже усунути незначні проблеми простіше, ніж замінити підшипники, сальники, манжети, фрикційні диски, диференціал, масляний насос.

Несправно працююче зчеплення – одна з причин поломки КПП.

Значно продовжити терміни експлуатації коробки передач, уникнувши ремонту агрегату, можна шляхом проведення регулярних перевірок на предмет коректності функціонування щеплення. Саме збої в роботі цього вузла дуже часто стають причиною зносу синхронізаторів і ламання зубів шестерень КПП, що з часом приводить до виходу з ладу коробки  повністю.

Неправильне функціонування куліси.

 Буває, що з метою включити задню або першу швидкість доводиться прикладати надмірні зусилля. Це свідчить про появу проблем в роботі куліси. У такому разі працездатність агрегату поновлюється шляхом заміни приводу, що здійснити самостійно практично неможливо.

Діагностика КПП при покупці уживаного авто.

В разі придбання вживаного транспортного засобу сказати точно, скільки тисяч кілометрів складає його пробіг, досить складно. Часта причина цього наступна: власники застосовують хитрий нечесний трюк – скручування свідчень спідометра у зворотний бік. Природно, господар авто, що продається, всіляко стверджуватиме, що він так не робив, але це абсолютно не означає, що потрібно повністю вірити. Кращий варіант тут – перестраховка та візит на станцію техобслуговування Думанський, автосервіс у Хмельницькому, в цілях проведення діагностики КПП, де після здійснення необхідних робіт співробітники сервісного центру нададуть новому власникові уживаного авто гарантії справної роботи вузла надалі.

Етапи ремонту коробок передач на СТО Думанський у Хмельницькому.

Як відбувається ремонт АКПП або МКПП:

 •  На початку потрібно зрозуміти, що саме зламалося і взнати причину, для цього проводиться повна діагностика: комп'ютерна, візуальна, за допомогою тесту-драйву.

    Після виявлення несправності автомобіль піднімається і коробка знімається.

 •   Трансмісія розбирається на складові частини, оглядається і фіксуються всі несправності.

    Із клієнтом обговорюється вартість, спосіб усунення поломок і терміни.

    Відбувається ремонт АКПП або ремонт МКПП  і заміна несправних деталей.

        ·         КПП повністю перебирається, всі деталі провіряються  на дефекти.

        ·         Трансмісія збирається та провіряється на стенді.

    ·         Монтаж коробки передач на авто, перевірка кріплення.

    ·         Запускається двигун і авто перевіряється під час руху, аналізується нагрів і рівень масла.

Краще ремонтувати коробку передач на СТО Думанський Хмельницький.

Причини виходу КПП автомобіля з ладу можуть бути різними. Виявити їх і усунути без наявності певних навиків, необхідного інструменту та устаткування не вийде. Особливо, це стосується авто тих моделей, які укомплектовані електронною системою управління. При проведенні ремонту у такому разі потрібно мати прилад, який здатний прочитувати помилки, занесені в електронний блок управління. Без спеціального устаткування не обійтися і при необхідності проведення інших ремонтних й діагностичних робіт. Висновок: найкращий варіант – звернення до висококваліфікованих співробітників станції технічного обслуговування автомобілів Думанський, автосервісу у Хмельницькому.

Автосервіс Думанський має величезний досвід по ремонту АКПП і МКПП різних типів. Ми професійно зможемо провести діагностику несправності, розробити найбільш вигідні варіанти усунення і провести ремонт коробки передач в обумовлені терміни. Окрім цього важливо, щоб була усунена саме причина, що привела до несправності, інакше коробку передач можна ремонтувати постійно. Ми піклуємося про своїх клієнтів, тому по закінченню робіт ви отримаєте детальний звіт про причини поломки та рекомендації  по недопущенню подібного. Звертайтеся, і наше СТО Думанський  приведемо вашу КПП в порядок. 

СТО Думанський, автосервіс у Хмельницькому знаходиться на вулиці Курчатова, 16. За детальною інформацією звертайтесь за номером телефону: +38(067)965-48-87            +38(065)965-48-88